کسب و کارتان را با سئو ارتقا دهید!

تیم سفارش پروژه 22 فروردین, 1398 1 نظر

کسب و کارتان را با سئو ارتقا دهید!

در این مطلب میخواهیم دید شما را به سئو و هزینه ای که به سئوکاران میدهید بازدتر کنیم. مطلبی که در پایان خواندن آن متوجه خواهید شد هزینه ای که برای سئو کنار میگذارید در واقع سودی است که در آینده ای نه چندان دور وارد چرخه کار خودتان میشود.

سئو چیست؟ اگر بخواهیم با زبانی ساده به تعریف واژه سئو بپردازیم میتوانیم بگوییم: سئو به مجموعه ای از راهکارها، فعالت ها و خدماتی گفته میشود که هدفشان بالا آوردن انواع سایت ها، شبکه های اجتماعی و… در صفحات اول هر جستوجوگری میباشد. بدین شکل که شما رقیبانتان را پشت سر میگذارید و کار خود را بیشتر به دیگران نمایش میدهید.

رونق کسب و کار با سئو

سئو کاران چه افرادی هستند؟

اگر فرض را بر این بگذاریم که یک سایت مد نظر ما میباشد میتوانیم بگوییم سئوکار به فردی گفته میشود که روزانه بر اساس الگوریتم های مد نظر گوگل روی سایت کار میکند تا المان هایی مانند سرعت لود سایت، بالا آمدن در نتایج گوگل و… را برای سایت مورد نظر بهبود ببخشد. همین امر باعث میشود که هر کسب و کاری رونق لازم را در فضای اینترنت پیدا کند! (اگر به سئو کار احتیاج پیدا کردید اینجا کلیک کنید)

 

رونق کسب و کار با سئو؟!

اگر مدیریت یک استارت آپ، فروشگاه، دفتر خدماتی و… را برعهده دارید و خواننده این مطلب هستید در ادامه همین متن میتوانید پوئن های مثبت سئو را مشاهده نمایید:

  • افزایش و بازدهی زودهنگام از طریق شبکه های اجتماعی فراگیر مانند اینستاگرام و تلگرام
  • ثبت کسب وکارتان در گوگل و بالا آمدن با واژه های منتخب در نتایج اولیه جستوجوی کاربران در گوگل و…
  • افزایش اعتماد سازی و قدرتمندی با سرمایه گزاری روی شبکه های اجتماعی و سایت
  • فروش اینترنتی و غیر حضوری محصولات و…
  • و…

سفارش سئو سایت

مدت زمان لازم برای سئو

مشخص است که تا زمانی که  سئوکار در کار حضور دارد شاهد ترقی خواهید بود و نمیتوان مدت زمان خاصی را برای آن اختصاص داد. اما اگر بخواهیم به شکل تخصصی به این مبحث نگاه کنیم باید گفت که سئو داخلی سایت شامل بهبود سرعت لود سایت، ثبت در موتورهای جستوجوگر، کاهش حجم تصاویر سایت و… میشود و یک دوره 30 روزه برای انجام این کار کافی است. اما سئو خارجی که در واقع اصلی ترین پایه ارتقا در نتایج گوگل میباشد نیازمند مدیریت مستمر میباشد.

 

سفارش سئو سایت

جهت سفارش سئو سایت میتوانید با مشاهده نمونه کارهای ما در همین وبسایت و ثبت سفارش سئو سایت از خدمات ما بهره مند شوید. | سفارش پروژه | سفارش سئو سایت

دیدگاه (01)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *