پیش بینی تکنولوژی ویدئوکلیپ برای 2019


پیش بینی تکنولوژی ویدئوکلیپ برای 2019

ما در دنیایی زندگی میکنیم، که ارتباطات ویدئویی در تلاشند تا خود را وارد رسانه های اجتماعی کنند. در بدو ورود به سال 2019  از کمپانیهای بیشتری انتظار داریم که از استراتژی های فروش و بازاریابی برای همکاری ها و ملاقات های ویدئویی برای محصولاتشان استفاده کنند. در طول یکی دوسال اخیر مشاهده کردیم که بیشتر مصرف کنندگاه به سمت استفاده از فعالیت های ویدئویی میروند. در این مرحله، نقش ویدئوکلیپ در حال تغییر در تمام جنبه های چرخۀ زندگی مصرف کنندگان است. ما برای سال جدید باید انتظار چه چیزی را داشته باشیم؟ در اینجا با این 4 پیش بینی برای اینگه چگونه ویدئو توانسته یه بکی از استراتژی های اصلی کمپانی ها در فروش و بازاریابی برای سال پیش رو، که  توسط جف رونشتاین مطرح شده میپردازیم.

سابقه ویدیو کلیپ

در میان استراتژی رسانه های چند منظوره، ویدئوکلیپ اولین تکنولوژی بود که از بازاریابی و فروش وارد چرخۀ زندگی و حمایت مصرف کنندگان شد. مصرف کنندگان این روزها قصد دارند که به ویدئوکلیپ به عنوان یکی از روش هایی که راجع به محصولات و خدمات می آموزد، نگاه کنند. این اطلاعات میتواند یا به صورت مستقیم از وب سایت فروشندگان حاصل شد، و یا در ایمیل های بازاریابی به مصرف کنندگان عرضه شود، و در نهایت از طریق ویدئوهای عمومی سایت ها حاصل شود. در هر مورد، بهتر است که مصرف کنندگان، اطلاعات محصولات را از تولیدکنندگان بگیرند، به جای اینکه مثلا آن را در یوتیوب پیدا کنند، زیرا تاثیر تماشای آن به مراتب بیشترخواهد بود. در گذشته، پیچیدگی ساخت و کارگردانی ویدئوهای تبلیغاتی موجب شد بسیاری از کمپانی ها خودشان را درگیر این تجربه نکنند، اما امروزه ابزار ساخت ویدئوکلیپ به راحتی در دسترس همگان قرار دارد و همین موجب شده به راحتی در میان استراتژی های بازاریابی جای خودش را باز کند، اطلاعاتی بسیاری را به مشتری ارائه دهد و از طریق دیگر کانال های ارتباطی قابل دسترسی باشد.

تکنولوژی ویدیو کلیپ

ویدئوهایی هستند که شخصی بوده و میتواند مانند یک صحبت کوتاه با فردی مشخص و راجع به تجربیات فردی باشد. به طور مثال، میتواند شامل المان ها و عناصری از صحبت مستقیم با یک شخص باشد که نامش گفته شده و یا حتی اطلاعات دیگری مخصوص او ارائه شود. همین موجب شده ویدئو منبع خوبی برای دریافت اطلاعات بوده، راهگشا باشد، مشاوره دهد و با جذاب بسیار تاثیر گذار باشد، به آنالیز چشم انداز و رفتار مصرف کننده منجر شود، به بازاریابی اتوماتیک کمک کند و تعداد زیادی مخاطب داشته باشد.

کلیپ میتواند تاثیرات بیشتری را در چشم انداز و علایق مصرف کنندگان ایجاد کرده و موجب تصمیم گیری های دقیق تری شود. ویدئو میتواند به نظریات بزرگ و مهمی راجع به تماشاگران برسد: به طور مثال کدام قسمت ویدئو را را بینندگان بیشتر دیده اند و یا کدام بیشتر مورد علاقه آنان بوده است. این اطلاعات کمک میکند تا شما بدانید مشتری ها تمایل به خرید کدام محصولات دارند و یا نسبت به کدام واکنش و علاقه بیشتری نشان داده اند.

در حالی که امروزه برخی ابزار، جهت تهیه و شخصی سازی ویدئو برای ارتباطات بیشتر طراحی شده، نرم افزارهایی جدا نیز موجود است، که به این تولید ویدئو کمک میکند. اما این فعالیت ها نیازمند زمان و انرژی زیادی است و میتواند با CRM آغاز شود. در این صورت افراد بخش فروش متوانند انتخاب کنند که کدام ویدئو ارسال شود و گاه حتی از صدا و تصویر خودشان نیز استفاده کنند. این چنین، هم ویدئو را شخصی سازه کرده و هم بیشتر در این ارتباط هوشمندانه پیش میروند.

ویدیو کلیپ

استفاده از ویدئوکلیپ برای فروش و بازاریابی با سرعت در حال پیشرفت است. سال 2019 سال تلاش برای توسعه بیشتر در این جزئیات است و خوشبختانه ما میبینیم که هر روزه ابزار بسیاری برای ساخت ویدئوهای حرفه تر و پیچیده تر وارد بازار میشود که تهیه و تولید آن را از گذشته به مراتب ساده تر کرده است. | سفارش تیزر تبلیغاتی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *